top of page

Życie jest Magią i tak należy je traktować.

Celebrujmy się każdą jego sekundą i zachwycajmy się tym co nam przynosi.

OCZYSZCZANIE MIEJSC, OSÓB I CZAKR
Rytuał to jest obrządek , działanie mające na celu uzyskanie pożądanego stanu umysłu potrzebnego do osiągnięcia pewnego zamierzonego celu .
W magii taki rytuał jest po to, aby uwolnić się od wszelkich zbędnych rozmyślań, wątpliwości i lęków. 
Początków należy doszukiwać się w obrzędach rdzennych Indian, którzy do rytuału używali białą szałwię,
wykorzystywali ją podczas swoich rytualnych ceremonii jako kadzidło, uważali ją również za świętą.
Ta niezwykła, niepozorna roślina poza właściwościami w materii duchowej posiada bowiem również przymioty lecznicze.

Oczyszczanie pomieszczeń i przedmiotów

Czy wchodziliście kiedyś do pokoju, gdzie właśnie skończyła się kłótnia?
Choć wszystko jest na swoim miejscu czuć jednak, że atmosfera jest ciężka, duszna, nie do wytrzymania.

W takim przypadku warto przestrzeń oczyścić. I nie chodzi tu o fizyczne sprzątanie, chodzi raczej o oczyszczenie energetyczne. 

Oczyszczanie energetyczne zmienia całkowicie atmosferę mieszkania i od nas zależy czy my sami nasycimy wnętrze ponownie takimi samymi wydarzeniami, słowami i myślami. Aby potrzymać zdrową atmosferę mieszkania można posłużyć się ogniem, palącymi się świecami. Ogień świec jonizuje powietrze. Podtrzymuje ognisko domowe. Nie można o tym zapomnieć szczególnie w obecnych czasach, kiedy ludzie są rozdrażnieni, kłótliwi i rozgoryczeni życiem. Negatywna energia nie bierze się znikąd. Sami mozolnie ją produkujemy lub przynosimy do domu.

 

Rytuał ten nie przyciągnie do nas rzeczy materialnych, np. nowego samochodu . Jego działanie skupia się na energii w naszym domu. Jeśli jest ona zanieczyszczona pomiędzy domownikami często dochodzi do kłótni, a my sami nie możemy sobie znaleźć sobie miejsca w naszych czterech ścianach, utrudniony jest także właściwy odpoczynek a siły twórcze zostają zablokowane. Rytuał należy zatem traktować jako świeży start do zaprowadzenia pozytywnych zmian – tak
w domu jak i we własnym życiu. Biała szałwia zabierze wraz ze swoim dymem wszystko to, co negatywne. Od nas samych jednak tylko zależy, czy w miejsce złych, starych wibracji dostarczymy nowych pozytywnych.

 Na koniec zapal w domu białą święcę. To bardzo silnie oczyszczający rytuał

Oczyszczanie aury

Jeśli natomiast odczuwasz chroniczne przemęczenie, przytłoczenie problemami
i brakuje Ci chęci do tego, by coś zmienić w swoim życiu, warto wykonać rytuał oczyszczania aury z wykorzystaniem białej szałwii.

Przy pomocy białej szałwii możemy oczyścić nie tylko pomieszczenia
i przedmioty ale również ludzi i siebie samych.

Czakry to nic innego jak główne centra energetyczne, które są przekaźnikami
i odbiornikami energii.  Jednak najwięcej energii skupia się właśnie w czakrach, które znajdują się wzdłuż kręgosłupa. Energia w czakrach jest w ruchu wirowym. Blokada lub przeładowanie przepływu energii może doprowadzić do zaburzeń
w pracy naszego ciała, umysłu i ducha człowieka. Odczuwamy stres, ból i mamy wrażenie, że nic nam się nie udaje, nic się nie układa oraz mamy spadek witalności.

Zabiegi oczyszczania energetycznego pozwalają uwolnić się od złych myśli, wyobrażeń oraz negatywnych powiązań. Zabiegi uwalniają od podpiętych bytów, które wysysają naszą energię. Dlatego tak ważnym jest oczyszczanie energetyczne naszego ciała, by móc lepiej cieszyć się życiem i doświadczać szczęścia i radości każdego dnia i w każdej sferze życia. 

Oczyszcanie aury, czakry
rytuał oczyszczania, rytuał magiczny odcięcia

Oto co zyskasz dzięki rytuałowi:

– wewnętrzny spokój, pozwalający na uporządkowanie istotnych dla Ciebie spraw,

– odporność Twego ciała na choroby powodowane zaburzeniami energetycznymi,

– zwiększone poczucie bezpieczeństwa,

– zwiększone zdolności umysłowe (bowiem wskutek zaburzeń aury nie potrafimy      pracować na odpowiednim poziomie),

– pozytywną energia, bijącą od Ciebie, która będzie przyciągać do Twego życia przychylne osoby,

– harmonię i jedność ciała materialnego z duchowym.

Jak często powtarzać rytuał?

Oczyszczanie pomieszczeń przy wykorzystaniu białej szałwii możemy wykonywać
w dowolnej częstotliwości, jednak staraj się nie robić tego częściej niż raz w miesiącu. Pamiętaj o tym, że tylko od Ciebie zależy jaką energią zapełnisz na nowo swój dom. Każda kłótnia czy problem wprowadza do domu złe wibracje. Wszystko rozpoczyna się już na poziomie myśli… Postaraj się jak najczęściej odpędzać te negatywne. Dla podtrzymania efektu, który przyniesie rytuał pal w domu często świece. Ogień jonizuje powietrze i podtrzymuje ognisko domowe. Jeśli nie przemawia do Ciebie idea palenia świec w domu pamiętaj, że możesz zastąpić ich tradycyjne wydanie świecami zapachowymi lub woskami.

Natomiast czakry możemy a czasem powinniśmy oczyszczać częściej, ze względu na przebywanie wśród osób o złej energetyce. Intuicja sama podpowie Ci, kiedy będzie na to właściwy czas. Ilekroć poczujesz niepokój, wewnętrzne poddenerwowanie będą to pierwsze objawy wskazujące na to, że warto powtórzyć rytuał.

Poprzez usługę e-mail możesz zamówić konkretne działanie magiczne.

Jednorazowe Oczyszczenie aury– koszt 50 zł – jest to jednorazowy rytuał oczyszczenia aury. Polecany osobom mającym częściowe zaburzenia aury.

Kompleksowe Oczyszczenie aury – koszt 150 zł – złożony jest z 5 sesji oczyszczania aury, które wykonuje codziennie przez pięć dni pod rząd!

Polecany osobom z licznymi brakami energetycznymi, chcącymi się szybko uporać ze Swoimi problemami.

Oczyszczanie pomieszczeń - koszt 70 zł. Rytuał wykonywany przez cały dzień.

bottom of page